Розкіш по-полтавськи: В яких палацах живуть судді Полтави

Будинок заступника голови апеляційного суду Полтавської області - найбільший серед задекларованих будинків суддів
Depo.
11 листопада 2016 08:23
ФОТО: depo.ua
Розкіш по-полтавськи: В яких палацах живуть судді Полтави
Розкіш по-полтавськи: В яких палацах живуть судді Полтави

Будинок заступника голови апеляційного суду Полтавської області Сергія Гальонкіна розміром 661 м2, знаходиться в передмісті Полтави та зовні нагадує церкву,повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт проекту Автомайдану PROSUD.  

Згідно офіційної декларації пана Гальонкіна, щонайменше останні три роки саме його заробітна плата судді була основним доходом родини.

Суддя Сергій Гальонкін одним із перших серед суддів подав свою електронну декларацію за 2015 рік. Згідно неї, а також декларації судді за 2014 та 2013 роки основним доходом родини з чотирьох осіб є заробітна плата судді.

Згідно новим правилам декларування в 2015 році суддя Сергій Гальонкін вказав в декларації також і готівкові кошти в розмірі 150 тис.грн.

Основним доходом дружини судді Гальонкіна за останні два роки є кошти отриманні від надання в оренду майна, очевидно квартири, в розмірі 60 тис.грн на рік.

Дружина Сергія Гальонкіна є приватним нотаріусом, однак, в останнє дохід від її провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності згадується в декларації пана Гальонкіна за 2013 рік. Тоді загальна сума доходу Олени Василівни була в рази меншою, ніж у 2014 та 2015 роках.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".