ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сергій Каплін готовий "стерти ноги до крові" аби достукатися до Яценюка

Одіозний нардеп оголосив про початок пішої ходи до Києва
Depo.
15 жовтня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua
Сергій Каплін готовий "стерти ноги до крові" аби достукатися до Яценюка
Каплін іде до Києва пішки

Сьогодні, 15 жовтня, народний депутат з Полтавщини Сергій Каплін оголосив про початок пішої ходи з Полтави до Києва, метою якої є заниження ціни на газ для громадян, повідомляє Depo.Полтава посилаючись на Фейсбук.

"Тарифна хода" підтримається також представниками з інших регіонів України, заявляє непростий захисник простих людей. Чи йде сам нардеп пішки а чи може під'їжджає іноді на авто - поки невідомо. Але втрапити до кабінету прем'єр-міністра Арсенія Яценюка Каплін намагатиметься зі скаргами населення, які йому передають наразі громадяни, котрі не в змозі сплатити за комунальні послуги.

Крім того, Каплін грозиться, прийшовши до Києва, зібрати новий Майдан, тарифний. А платіжки за газ, які приходять звичайному населенню, нардеп обіцяє принести до "палацу Яценюка".

На фото поруч з нардепом помітно "напростішого" кандидата на посаду Полтавського міського голови Олександра Шамоту, який, наче справжній турист, з ранцем за плечима долає пішу відстань до Києва.

Сьогодні "Тарифна хода" на чолі з Капліним дійшла до Лубен. У п’ятницю планують подолати шлях від Лубен до Пирятина. В середньому на день проходитимуть пішки до 30 кілометрів.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава