Сергій Каплін готовий "стерти ноги до крові" аби достукатися до Яценюка

Одіозний нардеп оголосив про початок пішої ходи до Києва
Depo.
15 жовтня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua
Каплін іде до Києва пішки
Каплін іде до Києва пішки

Сьогодні, 15 жовтня, народний депутат з Полтавщини Сергій Каплін оголосив про початок пішої ходи з Полтави до Києва, метою якої є заниження ціни на газ для громадян, повідомляє Depo.Полтава посилаючись на Фейсбук.

"Тарифна хода" підтримається також представниками з інших регіонів України, заявляє непростий захисник простих людей. Чи йде сам нардеп пішки а чи може під'їжджає іноді на авто - поки невідомо. Але втрапити до кабінету прем'єр-міністра Арсенія Яценюка Каплін намагатиметься зі скаргами населення, які йому передають наразі громадяни, котрі не в змозі сплатити за комунальні послуги.

Крім того, Каплін грозиться, прийшовши до Києва, зібрати новий Майдан, тарифний. А платіжки за газ, які приходять звичайному населенню, нардеп обіцяє принести до "палацу Яценюка".

На фото поруч з нардепом помітно "напростішого" кандидата на посаду Полтавського міського голови Олександра Шамоту, який, наче справжній турист, з ранцем за плечима долає пішу відстань до Києва.

Сьогодні "Тарифна хода" на чолі з Капліним дійшла до Лубен. У п’ятницю планують подолати шлях від Лубен до Пирятина. В середньому на день проходитимуть пішки до 30 кілометрів.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава