ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сергій Марчишинець має намір повернутися на колишню посаду

На засіданні конкурсної комісії визначено трьох кандидатів на посаду начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Depo.
29 липня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua

Свою кандидатуру на вказану посаду висунули Сергій Марчишинець, Олександр Беліков та Сергій Пуголовка. Засідання конкурсної комісії відбулося під керівництвом заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Сайт города Полтавы".

Раніше претенденти склали іспит, за який члени комісії виставили відповідні бали. Сьогодні відбулася співбесіда із кожним кандидатом, питання стосувалися ремонту доріг та покращення інфраструктури області. Рішення про призначення, спираючись на кандидатуру обрану комісією, протягом тижня прийме голова ОДА Валерій Головко.

Нагадаємо, що колишній очільник Департменту інфрастуктури та туризму Сергій Марчишинець написав заяву на звільнення у зв'язку із реорганізацією відділу. Після цього він очолив відділ транспорту та зв'язку, проте невдовзі подав заяву на участь у вищевказаному конкурсі. Наразі обов'язки начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА виконує Лариса Оніщук.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.