ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що полтавські бабці роблять у машині таксі під виборчою дільницею

Як у Полтаві голосують по спеціальних "карточках"
Depo.
25 жовтня 2015 14:43
ФОТО: depo.ua

Із різних виборчих дільниць Полтави доходять сигнали про факти підкупу виборців. Принаймні, про це говорять спостерігачі від різних політичних сил. Наприклад, спостерігачі від "Самопомочі" та "Сили людей" зафіксували прямий підкуп виборців на дільниці у Київському районі Полтави (район м’ясокомбінату), повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

В автомобілі сиділи жінки, які приймали від виборців відповідні картки, як доказ того, що вибір зроблено "правильно". Спостерігачі викликали міліцію, коли вони разом із правоохоронцями підійшли до автомобіля, то звідтіля вийшли дві жінки і швидко пішли геть. Спостерігачі стверджують, що голос коштує 200 гривень.

На дільниці, що на Красіна, 71 спостерігачі від "Свободи" заблокували автомобіль, який стояв поруч із дільницею. Спостерігачі підозрюють, що в автомобілі сиділи люди, які підкупляли виборців.

Спостерігачі від "Рідного міста" поруч із дільницею на Ціолковського, заблокували автомобіль, до якого із дільниці підходили виборці із картками, які засвідчували, що вони проголосували за «потрібного» кандидата. На місце викликали правоохоронців.

Окрім цього спостерігачі від "Самопомочі" зафіксували порушення на дільниці, яка розташована поруч із зупинкою "Чайковського", там голова ДВК не розписався про отримання бюлетенів. Тобто, на дільниці не зафіксована кількість бюлетенів, а отже можливе "вкидання" вже «правильно» заповнених бюлетенів.

Більше новин про вибори на Полтавщині читайте на Depo.Полтава.