На Полтавщині судитимуть двох молодиків, які жорстоко побили і обікрали перехожого у Котельві
Обвинувачені у розбійному нападі поки перебувають під вартою, за скоєне їм загрожує до семи років тюрми з конфіскацією майна
- Полтава
-
3 квітня 2019 09:08

Прокуратура Полтавщини довела вину двох молодиків, які здійснили розбійний напад на перехожого-їх засуджено до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.
Слідчі з'ясували, що влітку минулого року 20 та 22-річний молодики вирішили здійснити розбійний напад на 32-річного чоловіка, який ввечері йшов по одній з вулиць села Котельва. Хлопці завдали йому декілька ударів руками по голові, коли той впав на землю, один із нападників почав його душити, а інший – бити ногами у обличчя. Після побиття чоловіка зловмисники заволоділи його особистим майном та забрали паспорт громадянина України, який в подальшому знищили з метою приховування злочину.
Прокуратура вже скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч.3 ст.357 (незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом), ч.2 ст.185 (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб) КК України.
Запобіжний захід відносно обвинувачених до набрання вироку законної сили залишено у вигляді тримання під вартою.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині до 14 років позбавлення волі засуджено неодноразово судимого 29-річного чоловіка, який в 2016 році у Гадячі зґвалтував двох малолітніх дівчат та здійснив розбійний напад на неповнолітню.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально