ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сільраду на Полтавщині звинуватили у бездіяльності щодо впорядкування дитячих майданчиків

Органом місцевого самоврядування не було забезпечено проведення планової технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків у селищі Лукім'я Оржицького району

Depo.
11 лютого 2019 17:57
ФОТО: depo.ua

Прокуратурою Полтавщини виявлено, що органом місцевого самоврядування не було забезпечено проведення планової технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків у селищі Лукім'я Оржицького району. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Така бездіяльність негативно впливає на організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель та інженерних споруд, що може призвести до тяжких наслідків або шкоди дітям.

За позовними вимогами прокуратури судом зобов'язано Лукімську сільську раду Оржицького району вчинити дії з розроблення та затвердження планів технічної інвентаризації вказаних дитячих майданчиків.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині розглянуто протокол та притягнуто до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією державного службовця Миргородської РДА. Посадовець не подав електронну декларацію про доходи за 2017 рік у передбачений законодавством строк. За це на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава