ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Слухання справи за позовом доньки Кукоби до Жиденка призупинено

Суд уточнятиме позовні вимоги до 2 листопада цього року
Depo.
30 вересня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua
Слухання справи за позовом доньки Кукоби до Жиденка призупинено
Анна Кукоба судиться з очільником "Нової Полтави"

Сьогодні, 30 вересня, у Октябрському суді міста Полтави відбулося друге засідання за позовом Анни Кукоби до Лева Жиденка, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы.

Донька колишнього Полтавського міського голови, нині покійного, Анатолія Кукоби звинувачує кандидата на посаду міського голови, лідера громадської платформи "Нова Полтава" Лева Жиденка у незаконному використанні імені її батька під час проведення агітації. За словами Анни, вона не вимагає сплатити моральну компенсацію, а лише намагається заборонити використовувати ім'я Анатолія Кукоби без згоди членів родини.

Лев Жиденко звинуватив Анну Кукобу у відстоюванні інтересів ще одного кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського. Але позивачка вважає ці звинувачення безпідставними, оскільки добре знайома та спілкується з багатьма кандидатами на посаду мера.

Тим часом вирішення конфлікту призупинено до 2 листопада, оскільки суд вирішив уточнити позовні вимоги: Анна Кукоба вимагає заборонити використовувати ім'я її батька лише на ці вибори чи на весь час. Виявляється, для уточнення цього питання необхідно цілий місяць.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава