Спортсменка з Полтавщини виборола "бронзу" на Чемпіонаті Європи з дзюдо (ФОТО)

Дзюдоїстка з Кременчука Єлизавета Каланіна стала бронзовою призеркою у ваговій категорії + 78 кг

Спортсменка з Полтавщини виборола "бронз…

Кременчуцька спортсменка Єлизавета Каланіна завоювала "бронзу" Чемпіонату Європи з дзюдо, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

За свою спортивну кар'єру дівчина виборола чимало нагород на молодіжних змаганнях різних рівнів, але таку серйозну перемогу здобула вперше.

В Чемпіонаті Європи з дзюдо брали участь 40 спортсменок із збірних команд країн Європи. Зокрема, в ваговій категорії + 78 кг, в якій виступала Єлизавета Каланіна, змагались 16 дзюдоїсток.

Та на цьому зупинятись спортсменка не збирається. На особистому рахунку дзюдоїстки ще немає нагород із Чемпіонату світу та Олімпіади, тож, за словами тренерів, є ще до чого прагнути.

За значний внесок у розвиток обласного спорту Єлизавету Каланіну внесли до списку стипендіатів Полтавської ОДА. Також чемпіонка та її тренер Василь Волошин отримали сертифікати на грошову винагороду.

Нагадаємо, з 9 по 11 березня в місті Агадир (Марокко) відбувся рейтинговий турнір із дзю-до серії Grand Prix, де у складі збірної команди України брала участь Єлизавета Каланіна. Дівчина завоювала золоту медаль змагань у ваговій категорії + 78 кг та стала чемпіонкою Grand Prix Агадир.