ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумнівна соціологія у Гадяцькому районі може завершитися судом

Київський міжнародний інститут соціології не проводив дослідження, яке опублікували гадяцькі видання
Depo.
23 жовтня 2015 09:02
ФОТО: depo.ua
Сумнівна соціологія у Гадяцькому районі може завершитися судом
Сумнівна соціологія у Гадяцькому районі може завершитися судом

На сторінках газет "Гадяцький вісник" та "Базар медіа" розміщений рекламний матеріал від районного штабу "Блок Петра Порошенка - Солідарність" з заголовком "Гадяч може залишитись без депутата обласної ради", де й були вказані дані неіснуючого соціологічного дослідження, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу ОПОРИ.

Сумнівна соціологія у Гадяцькому районі може завершитися судом - фото 1

Стаття містить інформацію, що по 48-му виборчому округу балотується 12 кандидатів від різних політичних сил. А згідно результатів останнього соціологічного опитування у представників партії "БПП - Солідарність" Олексія Матюшенка - 30%, Валерія Мотрича - 15%. Наприкінці статті автор агітує сконцентруватись на лідері виборчих перегонів згідно соціологічного дослідження.

Спостерігачі ОПОРИ звернулися до Київського міжнародного інституту соціології, який ніби й проводив опитування, та вияснили, що жодних соціологічних досліджень там не відбувалося. Співробітники інституту ще не вирішили чи подавати до суду на видання, редактор яких на питання, чому опублікували соціологічне опитування відповіли, що це рекламний оплачуваний матеріал.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.