ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Світовий призер з кікбоксингу презентуватиме у Полтаві "Червону книгу" почуттів та емоцій

Багатогранна особистість: бронзовий призер Кубка світу з кікбоксингу з тонкою душею поета
Depo.
30 листопада 2015 18:12
ФОТО: depo.ua
Світовий призер з кікбоксингу презентуватиме у Полтаві "Червону книгу" почуттів та емоцій
Світовий призер з кікбоксингу презентуватиме у Полтаві "Червону книгу" почуттів та емоцій

Презентація книги Дмитра Лазуткіна "Червона книга" відбудеться 3 грудня в клубі "Подіум", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Magnum Opus".

Дмитро Лазуткін - український поет та журналіст, який має відзнаки не лише в літературі, але й в спорті. Він бронзовий призер Кубка світу з кікбоксінгу і кік-джитсу, чемпіон України з козацького двобою, володар чорного поясу (1-го дану) з кемпо-карате та переможець Кубка Європи (2013) з елітних боїв (кікбоксинг, розділ фулл-контакт) за версією IFEF.

"Червона книга" - це збірка, у якій більшість віршів написані протягом останнього року. У кожного з трьох розділів книги – своя емоційна історія. Як говорить Лазуткін, "це "Червона книга" почуттів, емоцій, які зараз знаходяться десь на межі зникнення. Перша частина текстів - це раніше написані під враженням від поїздки в зону АТО. Друга частина - це передбачення, які були написані раніше. Третя - це інтимна, любовна лірика, якої було багато в попередніх книжках, і яка більш музична. Війна взагалі штука немузична і нелірична, поезій в ній мало. Тобто, такий от симбіоз тепла в холодний час".

Протягом листопада-грудня Дмитро Лазуткін із поетичною збіркою "Червона книга" відвідає 8 міст. За словами поета, йому завжди цікаво відкривати для себе щось нове: географію, людей, які живуть там. Також йому подобається співставляти емоційні ландшафти, краєвиди і серця, що битимуться поруч. Протягом літературних мандрівок автору доводилося бувати в Душанбе і Римі, виступати в Лондоні й Любліні. Проте Андрій Лазуткін жодного разу не читав поезії у Кривому Розі, Кременчуці, Кіровограді та Полтаві.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Друзі, долучайтеся до нас ВКонтакте і у