У 2018-му майже півтисячі кременчужанок народили за рахунок міського бюджету

У Кременчуці успішно діє програма "Пологовий сертифікат", яка фінансово допомагає молодим родинам

У Кременчуці з початку 2018 року вже понад 440 жінок скористалися сертифікатами на безкоштовні пологи, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

Програма "Пологовий сертифікат" доступна у міському пологовому будинку і в пологовому відділенні Другої міської лікарні з 2016 року. Така можливість є фінансовою підтримкою молодим родинам, які планують мати дітей, адже Програма передбачає повне медичне обслуговування під час вагітності, включаючи і пологи.

За наявності сертифікату та за потреби вагітні жінки можуть розраховувати на безкоштовні обстеження із проведенням складних медичних досліджень.

Нагадаємо, вже близько 200 дорослого населення Полтавщини, які належать до груп підвищеного ризику, безкоштовно зробили щеплення від кору. За словами представників департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА, вакцину від небезпечної хвороби цього тижня вже направили в райони області. Аби зробити щеплення, полтавцям слід звернутись до свого сімейного лікаря або терапевта.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook