У Черкасах побудують парк для людей з інвалідністю

Спорудження парку відбуватиметься за рахунок гранту на 600 тис. грн від Посольства Японії

Фото/ Facebook Олександр Згіблов

У Черкасах неподалік дитячої лікарні по вулиці Олени Теліги планується зведення парку для людей з інвалідністю. Про це повідомляє Depo.Черкаси з посиланням на Інфоміст.

Для втілення цієї ідеї в реальність уже отримали грант на 600 тис. грн від Посольства Японії на придбання і встановлення спеціального обладнання для реабілітації. Олександр Згіблов пише, що у будинку навпроти проживає 70 людей з інвалідністю: "Жителі будинку самостійно ініціювали створення парку. Вони двічі подавали заявку на "Громадський бюджет", але двічі їм відмовляли.

Керівниця ГО "Життя без бар'єрів" Леся Валяєва зазначила, що парк буде доступний і для інших маломобільних груп населення: "В такому парку буде зручно і мамам з дітками, і людям поважного віку, і людям з будь-якою інвалідністю (чи то порушення зору, слуху чи опорно-рухового апарату), і тим хто без порушень здоров'я чи інвалідності. Одним словом - намічається простір зручний для кожного з нас.

Раніше портал Depo.Черкаси повідомляв, що у Черкасах презентували макет меморіального комплексу пам'яті учасників антитерористичної операції. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава