ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Глобиному тарифи на проїзд б'ють рекорди

З 15 липня мешканці Глобиного Полтавської області за проїзд у міському громадському транспорті платитимуть 5 гривень
Depo.
7 липня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua
У Глобиному тарифи на проїзд б
Глобине

Відтепер тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №1, №2, №4, №5, які працюють в звичайному режимі руху, встановлено в розмірі 5 гривень за одну поїздку. Винятком буде проїзд школярів в період навчального року. Для них вартість проїзду становитиме - 3 гривні за одну поїздку, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на офіційний сайт Глобинської міськради.

Підсумовуючи прийняте рішення, Глобинський міський голова Станіслав Джусь зазначив, що в даному випадку підняття тарифів на проїзд, яке відбулося за ініціативи перевізника, в зв'язку із зростанням вартості пального, технічного обслуговування, техоглядів, запасних частин, це був вибір між двома бідами: з одного боку можливості втратити взагалі перевізника, якому економічно не вигідно утримувати глобинські маршрути, котрі є збитковими, а з іншого - підняття тарифів лягає ще одним тягарем на глобинчан. І все ж на його переконання краще зберегти таке перевезення в місті, аніж взагалі його втратити. Добиратися на таксі все ж набагато дорожче. Поряд з цим, рівень доходів мешканців Глобиного не збільшився.

Нагадаємо, у Полтаві в травні ціну на проїзд у міських автобусах підняли до 4 гривень. Раніше полтавці платили 3 гривні.

Більше новин про життя Полтавської області читайте на poltava.depo.ua.