ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Горішніх Плавнях за два мільйони збудують пам'ятник золотому унітазу

Своєрідним пам’ятником золотому туалету Януковича стане його діюча модель у Горішніх Плавнях
Depo.
8 серпня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
У Горішніх Плавнях за два мільйони збудують пам
У Горішніх Плавнях за два мільйони збудують пам'ятник золотому унітазу

У Горішніх Плавнях будівництво громадського туалету за два мільйони гривень вже розпочато. З особливостей: туалет з сенсорними кнопками та сповивальний столик, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Прозорий погляд.

Загальна площа проекту 58 м². Період будівництву об’єкту - 2016 рік.

Замовником є управління з інвестицій та будівництва Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Проектною організацією зазначено ФОП Веселова Надія Дмитрівна. Технагляд виконуватиме Данчук Олексій Олексійович. Генеральний підрядник будівлі ПП "Укрресурс-Буд". Виконроб - Господарець Веніамін Веніамінович.

У Горішніх Плавнях за два мільйони збудують пам'ятник золотому унітазу - фото 1

Наразі вже вириті траншеї для укладання фундаменту. Поруч з парканом встановлено металевий гараж, видніються бетонні блоки та купа щебню.

Нагадаємо, що в 2011 році на 15 сесії шостого скликання Комсомольська міська рада затвердила проект рішення землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управлінню з інвестицій та будівництва виконавчого комітету Комсомольської міської ради, в якому було вирішено:

Передати Управлінню з інвестицій та будівництва виконавчого комітету Комсомольської міської ради в постійне користування земельну ділянку площею 0,0475 га, за рахунок земель, не наданих у власність та постійне користування Комсомольської міської ради, для будівництва громадського туалету в районі вул. Набережній у м. Комсомольськ Полтавської області. Цільове використання землі відповідно до КВЦНЗ: секція В - землі житлової та громадської забудови, розділ 03 - землі громадської забудови, 03,14 підрозділ - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на