ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Горішніх Плавнях за місяць двоє осіб погодилися служити за контрактом

З початку року від Горішніх Плавнів на військову службу за контрактом пішли 28 осіб
Depo.
8 серпня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua

Мобільні вербувальні пункти на військову службу за контрактом встановили на вулицях Горішніх Плавнів. Цим хочуть залучити населення міста до служби у сучасній професійній армії, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Проте охочих йти до армії за контрактом небагато. 

Рекламні листівки, інформаційні плакати, роз’яснювальні буклети - усю необхідну інформацію про контрактну службу в лавах професійної української армії можна отримати у мобільних вербувальних пунктах, розташованих у людних місцях Горішніх Плавнів. Так районний військовий комісаріат вирішив зацікавити містян контрактною службою.

Горішньоплавняни цікавляться акцією, однак записуватися до професійної армії не квапляться. Наразі це місто відстає від інших населених пунктів Полтавської області за кількістю завербованих контрактників. У липні захотіли служити лише двоє чоловіків. Військовий комісар Едуард Марченко пов’язує це з високим рівнем життя у Горішніх Плавнях та низьким відсотком безробіття. Зауважує - матеріальне забезпечення військових контрактної служби цього року суттєво зросло.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на