ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як регіоналка-латифундистка "запресувала" голову райцентру на Полтавщині

У Котельві колишня "регіоналка" і голова РДА часів Януковича не може змиритися з тим, що програла місцеві вибори
Depo.
7 листопада 2015 08:00
ФОТО: depo.ua
Як регіоналка-латифундистка "запресувала" голову райцентру на Полтавщині
Як регіоналка-латифундистка "запресувала" голову райцентру на Полтавщині

Після виборів у Котельві, що на Полтавщині, розгорілася міжособистісна війна у місцевій селищній раді. Тетяна Корост, екс-голова Котелевської РДА часів Януковича, програла місцеві вибори на посаду селищного голови: її зі значним відривом переміг самовисуванець Іван Гарькавенко. Проте знана аграрниця - вона де-факто керує потужною місцевою агрофірмою "Маяк" і тримає мережу магазинів "Рідне село" - не може змиритися з поразкою: вона вирішила, що навіть за таких умов все одно "правитиме балом". За словами новообраного селищного голови Івана Гарькавенка - того, що, власне, й перейшов дорогу Корост, це стало помітно відразу після виборів, коли у Котельві почалися кадрові призначення.

"Вона суне мені своїх заступників, а мені вони не потрібні. Я так їй і сказав, так вона почала мені погрожувати. Мовляв, збере народ і висловлять мені недовіру, щоб звільнити. У неї в селищній раді більшість депутатів, бо усіх купила і тепер вони грають під її дудку", - розповів Depo.Полтава селищний голова.

За словами Гарькавенка, Корост уже втратила підтримку у місцевих: через владну і цинічну поведінку її, власне, і не підтримали на виборах.

"Вона набрала лише 33%, а я - майже 50%. Мене люди головою Котельви уже втретє обрали, а вона змиритися не може. Ще коли головою РДА працювала, постійно тиснула на мене. І зараз на неї люди скаржаться, вона у нас всі землі позахоплювала", - обурюється новообраний селищний голова.

Зазначимо, що Тетяна Корст - між іншим, "Герой України" - відома не лише у Котельві, а й в усій області. У користуванні її агрофірми більше 11 тисяч гектар орної землі, більше шести тисяч поголів'я корів, понад три тисячі свиней, вівці, кури,тощо. Варто лише уявити масштаби діяльності і прибутки від роботи такого потужного агровиробництва. Сама ж Корост не приховує своїх здобутків у аграрній сфері і весь час хизується новими результатами. Мовляв, "ми нагодуємо усю Україну". Тож, не дивно, що влада у Котельві і досі залишається в руках Тетяни Корост.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.

Приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте galushkanew