На Полтавщині не розминулись "Форд" і "Тойота", один з водіїв помер у лікарні (ФОТО)
Мешканця Маріуполя, якого заблокувало у салоні "Форду", витягли рятувальники і доставили до лікарні, проте травми виявились несумісними з життям
- Полтава
-
17 лютого 2019 15:35

Вчора, 16 лютого, близько 18:00, на Полтавщині у Великобагачанському районі зіткнулись легковики "Форд Скорпіон" і "Тойота Корола". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної поліції.
Аварія сталась на 262 кілометрі автодороги "Київ-Харків", на повороті до с. Пушкареве. За кермом "Тойоти" перебував 57-річний мешканець Глобинського району, а "Фордом" кермував 53-річний житель Маріуполя. Останнього заблокувало в салоні автомобіля. Бійці ДСНС провели роботи по деблокуванню і доставили чоловіка до районної лікарні. Проте травми виявились несумісними з життям і водій помер вранці 17 лютого.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 15 лютого, у Глобинському районі на автошляху "Кременчук-Хорол" не розминулись вантажний автомобіль "ДАФ" і мікроавтобус "Фольксваген Транспортер". Внаслідок аварії 33-річний водій мікроавтобуса загинув на місці.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній