У Кременчуці хочуть заборонити продавати алкоголь вночі

Вночі можна буде випити лише у ресторані та нічному клубі
Depo.
18 жовтня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua
У Кременчуці хочуть заборонити продавати алкоголь вночі
У Кременчуці хочуть заборонити продавати алкоголь вночі
Про це на щотижневій апаратній нараді у голови Полтавської ОДА наголосила керівник управління підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.
Вона сказала, що проект рішення міської ради "Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука у нічний час" оприлюднено на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.
 
За інформацією керівника управління підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк, цим регуляторним актом передбачається досягнення наступних цілей: зменшення кількості правопорушень у місті Кременчуці в нічний час; зменшення фактичної кількості злочинів, що здійснюються у стані алкогольного сп’яніння у нічний час; захист мешканців міста від негативного впливу шуму на стан здоров’я та відпочинок у нічний час; запобігання шкідливому впливу алкоголю на стан здоров’я громадян, профілактика та протидія проявам пияцтва, зокрема, надмірного вживання алкоголю серед молоді.
 
Міський голова Віталій Малецький наголосив, що даний проект регуляторного акту обов’язково має пройти процес обговорення серед кременчужан. Проблема реалізації та вживання алкогольних напоїв на даний час набуває все більш небезпечних для суспільства форм і проявів. Отже, влада на місцях має вжити всіх відповідних заходів, щоб зменшити відсоток ризиків, які негативно впливають на забезпечення громадського порядку, життя та здоров`я жителів.

 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".