ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кременчуці працюють чотири даішники

В місті формують поліцію та розформовують службу ДАІ
Depo.
30 листопада 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

У тимчасовому штатному розкладі Кременчуцької Нацполіції скорочена посада заступника начальника міськвідділу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

Штатний розклад діятиме два місяці, доки не сформують новий штат, в результаті чого певна частина співробітників все ж потраплять під скорочення. До тимчасового штатного розкладу внесені зміни: вакантна посада першого заступника, ліквідовано відділення в одному з мікрорайонів міста.

Крім того, посади карного розшуку та дільничних інспекторів повністю збережені, водна міліція функціонує у складі міської поліції. Відтепер відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, кіберзлочинністю та економічними злочинами повністю переходить у пряме підпорядкування міністерству.

Службу ДАІ з початком наступного року замінить патрульна поліція, яка й контролюватиме ситуацію на дорогах. Поки що у міськвідділі збережено чотири посади дорожніх інспекторів. Частина колишніх ДАІшників переведена у спецвзвод, до їхніх обов'язків входитиме робота лише на трасах за містом. Підпорядковується взвод облуправлінню поліції.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Друзі, долучайтеся до нас ВКонтакте і у