У Кременчуці учасникам АТО компенсують понад 5 млн грн на покращення житлових умов

Грошову компенсацію призначили під час засіданя виконкому 

У Кременчуці учасникам АТО компенсують п…

Вчора, 27 лютого, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося чергове засідання міської комісії щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для учасників АТО. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення та питань АТО, члени комісії розглянули шість заяв з відповідними пакетами документів. За результатами їх розгляду п'яти особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи призначено грошову компенсацію на загальну суму понад 4,5 млн грн та внутрішньо переміщеній особі, яка брала безпосередню участь в АТО – на загальну суму більше мільйона гривень. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині у 2019 році з місцевих бюджетів передбачено 4,6 млн грн на перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом. Найбільше коштів передбачили у Миргородському районі – майже 76 тис. грн, в Лубнах – майже 58 тис. грн, в Новознам'янській ОТГ – 50 тис. грн.  Проте у деяких районах та ОГТ взагалі не  передбачили коштів на компенсацію за перевезення пільговиків, зокрема у Гребінківському.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook