ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миргороді викликали міліцію, зафіксувавши непрямий підкуп виборців

На Покровському ярмарку "Аграрна партія України" продавала продукти за пільговими цінами
Depo.
11 жовтня 2015 10:28
ФОТО: depo.ua
У Миргороді викликали міліцію, зафіксувавши непрямий підкуп виборців
У Миргороді викликали міліцію, зафіксувавши непрямий підкуп виборців

У суботу, 10 жовтня, у Миргороді пройшов Покровський ярмарок. Запрошення на захід розповсюджувала серед жителів міста "Аграрна партія України", повідомляє Depo.Полтава посилаючись на прес-службу "ОПОРИ".

Від її ж імені на ярмарку продавали продукти за пільговими цінами та агітували голосувати за "Аграрну партію України".

Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала непрямий підкуп виборців, адже своїми діями представники Аграрної партії України у Миргороді порушили Закон України "Про місцеві вибори" частину 4 статті 60, де зазначається, що забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальне зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Спостерігач ОПОРИ звернувся до міліції, щоб вони, як працівники правоохоронних органів припинили правопорушення на місці. Та міліція на звернення не відреагувала. Ігнорування законодавства з їхнього боку змусило спостерігача викликати 102. Коли група міліціонерів приїхала на місце, він написав заяву та пояснення з приводу порушення представників "Аграрної партії України".

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава