ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миргородському районі на альтернативне опалення переводять школи і лікарні

У Миргородському районі дві лікарні та три школи переходять на альтернативні види палива
Depo.
18 серпня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua
У Миргородському районі на альтернативне опалення переводять школи і лікарні
У Миргородському районі на альтернативне опалення переводять школи і лікарні

У Миргородському районі, тривають масштабні ремонтні роботи, окрім того монтується сучасна котельня, яка працюватиме на альтернативних видах палива, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Як повідомив голова Миргородської РДА Юрій Коваленко, на ремонтні роботи та облаштування ЦРЛ з початку цього року додатково витратили 13 млн грн (окрім державної субвенції). Було капітально відремонтовано дві операційні та частину хірургічного відділення з палатами, повністю замінено всі ліжка, постільну білизну.
Зараз тривають ремонтні роботи у другому крилі хірургічного відділення, кардіології та пологовому будинку.

До того ж нинішнього опалювального сезону Миргородська ЦРЛ переходить на альтернативні види пального. Нині на території лікарні триває монтаж котельні з твердопаливним котлом. Місцева влада знайшла інвестора - ТОВ "Екотепло", яке спеціалізується на енергозберігаючих технологіях, займається реконструкцією та будівництвом нових котелень на різних видах пального - пілетах, дровах, вугіллі. При цьому існуюча мережа не руйнується і газове опалення залишається як резервне.

Мінімальна економія на енергоносіях з таким видом опалення - від 20% бюджетних коштів. Як коментують представники компанії, систему опалення і вид пального вони обирають після енергоаудиту, зважаючи на специфіку регіону.

Цього року у Миргородському районі на альтернативне опалення планують перевести три школи і дві лікарні.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на