ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Пирятині встановили економні світлофори

У місті уже є 9 сучасних мигаючих світлофорів. У місцевому виконкомі, кажуть, для безпеки людей
Depo.
17 серпня 2015 10:03
ФОТО: depo.ua
У Пирятині встановили економні світлофори
У Пирятині встановили економні світлофори

Готуючись до початку нового навчального року, задля безпеки дітей та для позначення перехресть, пішохідних переходів, а також в місцях, де незабезпечено видимість складного відрізку дороги, міська рада Пирятина вирішила встановити економічні мигаючі світлофори. За кошти міського бюджету вже придбано 11 таких світлофорів, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Новини Полтавщини".

Як повідомляє Пирятинська міська рада, днями там вже встановлено 9 мигаючих світлофорів по вулиці Леніна, Червоноармійська, Гагаріна та по вулиці Визволення.
Саме на цих відрізках шляху інтенсивний рух транспорту та пішоходів, адже неподалік знаходяться автостанція, школи, торгівельні об'єкти, підприємства, установи й поліклініка.

Встановили також один світлодіодний світлофор - із напрямків енергозбереження в системі міського господарства. Як стверджують фахівці, надійність у роботі та високий ступінь зорового розрізнення світлових сигналів нових світлофорів забезпечує покращення умов руху транспорту та пішоходів на вулицях міста та сприяє зменшенню кількості ДТП. Окрім поліпшення безпеки руху, сучасні світлофори споживатимуть значно менше електроенергії, ніж ті, які сьогодні працюють на дорогах більшості міст України.

Виконком міськради Пирятину переконаний, що таким чином можна досягти підвищення правосвідомості кожного учасника дорожнього руху та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.