У Полтаві засудили рецидивіста з Дніпропетровщини, який побив і пограбував жінку

За зухвалий розбійний напад 35-річний чоловік проведе за ґратами дев'ять з половиною років

У Полтаві засудили рецидивіста з Дніпроп…

Полтавський апеляційний суд постановив суворіший вирок щодо 35-річного уродженця Дніпропетровщини, якого визнали винним у розбої, вчиненому повторно. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу обласної прокуратури.

У листопаді 2016 року засуджений, маючи не зняту та не погашену судимість за розбій, на вулиці Європейській у Полтаві напав на 24-річну жінку, побив ії і вкрав майже 5 000 грн. 21 вересня 2018 року, вироком Октябрського районного суду Полтави, розбійник був засуджений до семи років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна.  

Не погодившись із таким рішенням суду, Полтавська місцева прокуратура оскаржила його у вищій інстанції. Полтавський апеляційний суд взяв до уваги аргументи прокуратури. Вони полягали в тому, що Октябрський райсуд не повною мірою врахував, що обвинувачений свою вину у  злочині визнав лише частково, намагався уникнути кримінальної відповідальності, раніше вчиняв аналогічні тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини, поєднані із насильством, за які відбував покарання. А цей напад скоїв через незначний час після звільнення із місць позбавлення волі. Також поза увагою місцевого суду залишилася поведінка обвинуваченого – він чинив тиск на потерпілу з метою зміни нею показань.

З огляду на всі аргументи, Полтавський апеляційний суд постановив новий вирок, яким засудив рецидивіста до дев'яти з половиною позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook