У Полтаві копи затримали п'яного водія мікроавтобуса "Мерседес" (ФОТО)
Патрульні склали на нетверезого керманича три адміністративні протоколи
- Полтава
-
10 січня 2019 16:32

Сьогодні, 10 січня, близько 02:00 у Полтаві під час патрулювання по вулиці Південній екіпаж патрульних помітив автомобіль Mercedes Benz Vito 111, водій якого порушив ПДР. Про це повідомили на сторінці у "Фейсбуці" патрульної поліції Полтавщини, пише Depo.Полтава.
Під час спілкування інспектори помітили у 40-річного водія явні ознаки алкогольного сп'яніння. Керманич пройшов огляд на стан сп'яніння, результат показав 0,80 проміле, що у чотири рази перевищує допустиму норму.
Правоохоронці склали на водія протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування в стані сп'яніння), винесли постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП (Керування особою, яка не має права керування даним транспортним засобом).
Також під час перевірки, виявилося, що даний автомобіль підлягає обовэязковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов. За це на керманича патрульні винесли постанову за ч. 3 ст. 121 КУпАП (Керування водієм транспортним засобом, який підлягає обов'язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов).
Автомобіль було доставлено на штрафмайданчик.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК
- 22:35Зеленський відреагував на розмову Трампа з Путіним: Уже в найближчі місяці очікуємо максимальний наступ окупантів на нашу територію Відео
- 12:38Замовив вбивство підприємця: На Полтавщині 10 років в'язниці отримав староста округу
- 08:32Ворог атакував Полтавщину дронами. Що відомо про наслідки
- 15:49Чернишов прогнозує повернення з-за кордону після війни до 70% українців
- 08:18На Полтавщині понад 1000 споживачів без світла через атаку дронів
- 08:02"УЗ" змінює маршрути низки поїздів до Закарпаття