У Полтаві на вулиці Шолом-Алейхема утворилися глибокі провалля (ФОТО)

Комунальники огородили місця провалів та виставили попереджувальні знаки

У Полтаві на вулиці Шолом-Алейхема знову утворилися провалля, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Глибокі ями ускладнюють та роблять небезпечним рух однією з головних транспортних артерій, що пов'язують Подільський район з центральною частиною міста. Місця провалів огородили та виставили попереджувальні знаки.

Вулиця розташована на спуску і постійно потерпає від руйнування, яке стається внаслідок підмиву потоками води та каналізаційними стоками з пошкоджених мереж. Комунальники ліквідовують пошкодження в одному місці, а назавтра ями з'являються в іншому. Тож без ефективного вирішення питання з системою водовідведення та каналізації дорога і далі буде постійно руйнуватися, наражаючи на небезпеку водіїв.

"По вулиці Шолом-Алейхема давно вже існують проблеми з каналізаційною мережею, причиною провалів є її зношеність. Проводити частковий ремонт на цій ділянці вже немає сенсу, тож "Полтававодоканал" зараз вишукує кошти для капітальної заміни каналізаційного колектора. Ремонту потребує ділянка від вул. Козака до пров. Верховинця", - зазначила речниця "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 липня у Полтаві на вул. Сакко, поблизу Південного вокзалу, автівка Daewoo Lanos впала в майже півтораметрову яму, яку працівники "Полтававодоканалу" розкопали посеред перехрестя для ремонту мереж.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава