У Полтаві набуло чинності рішення міськради про заборону продажу алкоголю в нічний час

Відтепер у Полтаві забороняється продаж алкогольних напоїв щоденно з 22:00 до 8:00, враховуючи вихідні дні та свята

У Полтаві набуло чинності рішення міськр…

8 жовтня на офіційному сайті Полтавської міської ради оприлюднили рішення про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та столових вин у Полтаві, повідомляє Depo.Полтава.

"Доводимо до вашого відома, що 04.10.2019.року Полтавською міською радою на позачерговій двадцять сьомій сесії сьомого скликання прийняте рішення "Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Полтава", у відповідності до якого заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства, але окрім продажу у тарі на винос), на території міста Полтава, з 22:00 до 8:00 щоденно, враховуючи вихідні дні та свята", – йдеться в повідомленні.

Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Полтавської міськради.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що під час позачергової сесії Полтавської міської ради 4 жовтня депутати ухвалили рішення про заборону алкоголю у нічний час (з 22:00 до 8:00). Здійснювати рейди і слідкувати за дотриманням закону буде спеціально сформована робоча група.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook