ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві нечистотами затопило підвал багатоповерхівки (ВІДЕО)

Мешканці будинку звинувачують "Полтававодоканал", там відповідають, що винні самі мешканці

Depo.
14 червня 2018 09:08
ФОТО: depo.ua

Мешканці будинку на Великотирнівській 35/2 у Полтаві скаржаться на сморід у дворі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ.Полтава.

Причина - забита каналізація. Через це у багатоповерхівці затопило й підвали. Люди звинувачують "Полтававодоканал". Ті ж нарікають на недбальство мешканців.

Мешканці будинку неодноразово писали та телефонували щодо цієї проблеми в "Полтававодоканал".

"Приїжджають раз у місяць чи півроку, почистять якоюсь проволочкою, і вже через три дні - знову повні каналізації, запах стоїть неймовірний", - зазначає мешкнець будинку.

Натомість комунальники відповідають: у таких ситуаціях переважно винні самі ж мешканці, бо засмічують систему водовідведення побутовим сміттям.

"Каналізація пристосована лише для стоків. На жаль, культура водовідведення у полтавців не на належному рівні, й дві бригади отримують до п'ятдесяти заявок із приводу лише засмічення каналізації", - повідомила прес-секретар "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук.

Що ж до каналізації цього будинку, то тут, за словами Ліани Козмійчук, засмічення ліквідували 12 червня.

Нагадаємо, що 10 червня Полтаві по пров. Заячому прорвало каналізацію. Аби усунути каналізаційний прорив на місце знову виїхали працівники "Полтававодоканалу".

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава