ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві оголосили конкурс журналістських розслідувань

"Інститут аналітики та адвокації" оголошує конкурс із розслідування поборів у полтавських лікарнях. До участі запрошено журналістів усіх видів ЗМІ, блогерів і громадських активістів, що мешкають у Полтавській області
Depo.
27 липня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua
У Полтаві оголосили конкурс журналістських розслідувань
У Полтаві оголосили конкурс журналістських розслідувань

У конкурсі можуть взяти участь матеріали, опубліковані або випущені в ефір з 27 липня по 30 листопада 2015 року. У його рамках потрібно акцентувати увагу на проблемі незаконних платежів у закладах охорони здоров'я Полтави та Полтавської області, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua.

Матеріали можуть стосуватися розслідувань за такими темами: "Кінцеві вигодоодержувачі благодійних фондів та лікарняних кас на території закладів охорони здоров'я" (конкретні прізвища та посади), "Законність діяльності благодійних фондів та лікарняних кас на території закладів охорони здоров'я", "Менеджери благодійних фондів - бізнесмени чи лікарі?" тощо.Посилання на оприлюднені розслідування або скановані з друкованих видань матеріали організатори просять надсилати на адресу iaa.ukraine@gmail.com.

Автор, чий матеріал журі визнає найкращим, отримає 2000 гривень (перше місце). Роботи, що займуть друге та третє місця, отримають 1000 та 800 гривень відповідно. Переможців оголосять на початку січня 2016 року.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.