У Полтаві п'яний чоловік вирішив розважитись, погрожуючи медичним працівникам

Вночі лікарська бригада прибула рятувати чоловіка від смерті, але пияка просто розважався
Depo.
29 грудня 2016 15:56
ФОТО: depo.ua
У Полтаві п
У Полтаві п'яний чоловік вирішив розважитись, погрожуючи медичним працівникам

Вночі 28 грудня на телефон Станції ЕМД №1 м. Полтави надійшов виклик від громадянина з приводу підвищення артеріального тиску. Але виклик виявився хибним. Про це написала на своїй сторінці у "Фейсбуці" волонтер ГО "Медичний спецпідрозділ " Вартові життя" Вікторія Лоза, повідомляє Depo.Полтава.

Чоловік пожалівся диспетчеру на біль у серці, тому до нього якомога швидше відправили кардіобригаду. На момент прибуття медиків п'яний чоловік знаходився у салоні власного автомобіля, слухав музику та скарг на самопочуття не висловлював.

Волонтер розповіла, що нетверезий чоловік "тероризував" працівників швидкої півтори години - погрожував та змушував нести його до квартири на руках.

Зважаючи на ситуацію диспетчером екстреної медичної допомоги був викликаний наряд поліції. Громадянин самостійно піднявся до себе в квартиру, де був оглянутий в присутності поліцейських. Надання медичної допомоги пияка не потребував, адже його самопочуття та тиск виявились в нормі.

Поліцейські виписали постанову по ст. 183 про завідомо неправдивий виклик швидкої, що тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".