ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві підписали угоду про безоплатну правову допомогу переселенцям

Угода забезпечить комплексне надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб
Depo.
18 листопада 2015 10:41
ФОТО: depo.ua
У Полтаві підписали угоду про безоплатну правову допомогу переселенцям
У Полтаві підписали угоду про безоплатну правову допомогу переселенцям

На базі Благодійної організації "Світло надії" відбулася робоча зустріч юристів центру первинної правової допомоги для ВПО, яка реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні і Уряду Японії та представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. Результатом перемовин стало підписання угоди про співпрацю центру первинної правової допомоги з центром вторинної допомоги, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Світло надії".

Предметом цієї угоди є співробітництво Сторін в об'єднанні зусиль стосовно організації надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам. За умовами договору, юристи Центру надання безоплатної первинної правової допомоги будуть направляти клієнтів з числа ВПО, які потребують вторинної правової допомоги до Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Центр безоплатної первинної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб БО "Світло надії" у вересні поточного року розпочав свою роботу у 5 містах Полтавської області (м. Полтава, м. Кременчук, м. Комсомольськ, м. Миргород, м. Пирятин) в рамках реалізації ініціативи "Забезпечення прав та законних інтересів ВПО в Полтавській області" реалізується БО "Світло надії" за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні і Уряду Японії.

Юристи вже почали співпрацю в даному напрямі. Працівники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Чутівським районним управлінням юстиції за участі адвокатів системи БВПД та юрисконсульта БО "Світло надії" провели виїзний (мобільний) пункт консультування громадян. У більшості випадків, за словами фахівців, громадяни звертались за консультаціями із земельних питань. Особам, які потребували первинної правової допомоги, надали роз'яснення та прийняли відповідні звернення від осіб, яким необхідна безоплатна вторинна правова допомога.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Щоб бути в курсі подій, долучайтеся до нашої групи ВКонтакте