Поліція Полтавщини накрила у Кременчуці "метамфетамінову" лабораторію
Наркотик виготовляв 33-річний містянин, йому "світить" позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна
- Полтава
-
8 жовтня 2019 17:57

Оперативники Управління протидії наркозлочинності поліції Полтавщини припинили незаконну діяльність жителя Кременчука, який обґрунтовано підозрюється у виготовленні та збуті наркотичних засобів. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації ГУ Національної поліції в Полтавській області.
Працівники слідчо-оперативної групи встановили, що 33-річний зловмисник вже мав проблеми із законом. Під час проведення санкціонованого обшуку в його помешканні слідчі вилучили наркотик, схожий на "метамфетамін", медичний фосфор в рідкому вигляді, прекурсори, медичне обладнання для виготовлення наркосировини, гроші, чорнові записи та низку інших речових доказів.
Усе вилучене направлено на експерте дослідження. Чоловік затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру в скоєнні наркозлочинів, передбачених частиною другою статті 307, частиною другою статті 311 та частиною третьою статті 313 Кримінального кодексу України. Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що Машівський відділ Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавщини затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 35-річного жителя Машівського району, який торгував наркотиками.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО