ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаві презентували "Дивовиддя про святих русалок"

Київська письменниця Боісіда привезла полтавцям дитективне фентезі з інтригуючою назвою
Depo.
22 грудня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
У Полтаві презентували "Дивовиддя про святих русалок"
У Полтаві презентували "Дивовиддя про святих русалок"

У літературній вітальні Полтавської обласної бібліотеки відбулася презентація книги "Дивовиддя про святих русалок" київської письменниці з загадковим псевдонімом Боісіда. В романі багато авторського "я", навіть на обкладинці стилізоване фото.Оскільки україномовне фентезі в сучасній літературі - ніша не дуже розвинена, то поява такої книги є святом для поціновувачів, пише Depo.Полтава з посиланням на Лтава.

"Дивовиддя про святих русалок" - це розповідь про чотири казкові виміри, які органічно взаємодіють зі світом людським. Тут є звичні для "слов'янського фентезі" домовики, водяники, польовики й екзотичні виноградні равлики, - розповідає письменниця.

В книзі вдало поєднані філософія та психоаналіз, які врівноважуються пристрастями любовних історій, а також детективно-авантюрна складова.

За сюжетом головні герої шукають відповіді на потаємні запитання, аби зрозуміти, як вижити у жорстокому світі людей. Окрім того, письменниця по-новому кардинально інтерпретує звичні образи русалок, домових та інших фантастичних персонажів.

Роман хоч і філософський, проте романтично-ліричний, тож сподобається мрійливим жінкам і чуттєвим чоловікам.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".