У Полтаві пройшло перше судове засідання у скандальній справі "Газетної арки"
Розпочалося слухання над двома обвинуваченими у нанесенні тілесних ушкоджень активістам поблизу "Арки"
- Полтава
-
24 червня 2017 14:45

Вчора, 23 червня у Октябрському райсуді розпочалося слухання справи Анатолія Прядка та Євгена Усенка, причетних до скандальних подій біля арки колишнього "Газетного ряду", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.
Їх обвинувачують у заподіянні тілесних ушкоджень активістам Олександру Кобі та Дмитру Юденку, які прийшли на акцію протесту проти забудови арки газетного ряду 5 квітня.
На підготовчому засіданні прокурор Сергій Дяченко виступив за продовження строку тримання під вартою Євгену Усенку та просив взяти під варту Анатолія Прядка.
Адвокат обвинувачених Григорій Фелоненко, в свою чергу, запропонував змінити Усику запобіжний захід на домашній арешт. А що стосується Прядка, адвокат зазначив,оскільки це клопотання не обгрунтоване жодними доказами, ризики не є підтвердженим і з нього "вистачить" особистого зобов'язання.
Суддя Анатолій Савченко продовжив Усенку тримання під вартою, а Прядка залишив під домашнім арештом.
Державний обвинувач заявлятиме 12 свідків, яких допитували на досудовому розслідуванні. Сторона захисту свідків поки що не заявляла. Розгляд справи по суті має розпочатися 11 липня.
Нагадаємо, що 5 квітня у Полтаві мирна акція протесту проти незаконної забудови в центрі Полтави завершилася жорстокою бійкою між учасниками акції і тітушками, найнятими для охорони будівництва.
В результаті зіткнень постраждало шестеро активістів, двох з них з ножовими пораненнями були госпіталізовані в лікарню, де їм зробили операції. Серед постраждалих також ветеран АТО – Олександр Коба.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК
- 22:35Зеленський відреагував на розмову Трампа з Путіним: Уже в найближчі місяці очікуємо максимальний наступ окупантів на нашу територію Відео