Урочистий концерт, фестиваль кави та автоперегони: Що робити у Полтаві на вихідних
Цими вихідними у Полтаві святкуватимуть День захисника України, а ще готують багато концертів, фестивалів та театральних новинок
- Полтава
-
11 жовтня 2018 16:15

З 12 по 14 жовтня полтавці нарешті зможуть відпочити від виснажливих робочих буднів та відвідати багато цікавих заходів. Фінал автоперегонів, фестиваль кавоманів, запальні концерти та урочистості з нагоди Дня захисника України – і це далеко не все, що вже незабаром відбудеться у Полтаві.
Depo.Полтава традиційно пропонує список найцікавіших подій цих вихідних.
П'ятниця, 12 жовтня
12 жовтня о 16:00 у Полтавському міському Будинку культури відбудеться святковий урочистий концерт з нагоди Дня захисника України.
Цього ж дня о 19:00 полтавців чекають у концерт-холі нічного закладу "Версаль" на концерт епатажного українського молодого співака з псевдонімом Melovin, який став відомим завдяки перемозі в шостому сезоні вокального шоу "Х-фактор". Європа ж почула про артиста в травні цього року, коли він взяв участь в шоу "Євробачення", представляючи Україну.
Також 12 жовтня, о 19:00, у ПД "Листопад" відбудеться концерт української акапельної формації "Піккардійська Терція". У їх репертуарі - майже 300 композицій різними мовами світу, серед яких класичні твори, обробки народних пісень та власні композиції.
Вартість квитків - від 150 грн.
А ще у п'ятницю полтавців чекають на трибьют-шоу "AC/DC", яке розпочнеться о 19:00 у концерт-холі закладу "Вілла Крокодила". За три роки гурт зробив більше 300 шоу, отримав офіційний дозвіл на використання творів групи AC/DC від компанії Українська музика / Universal. А у 2013 році хлопці стали першим і єдиним на даний момент триб'ютом в світі, який за 39 днів дав 30 концертів з нагоди 40-річчя від Дня народження відомого рок-гурту.
Вартість квитків – від 120 до 200 гривень.
Підготували сюрприз 12 жовтня у Полтаві і для поціновувачів шансону. О 19:00 у ПД "Листопад" відбудеться ювілейний концерт Гарика Кричевського – відомого українського автора-виконавця, заслуженого артиста України та Лауреата премії "Шансон року" у 2002, 2008, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 роках.
Вартість квитків – від 300 гривень.
Окрім того, 12 жовтня, о 19:00 полтавців чекають на виставу "Боїнг-Боїнг" у драматичному театрі імені Миколи Гоголя. Ця комедія на дві дії є легендою французького театру ХХ століття. П'єса Марка Камолетті увійшла в "Книгу рекордів Гіннеса" як та, що має найбільшу кількість постановок за кордоном.
Субота, 13 жовтня
13 жовтня, о 10:00, у Полтавському міському будинку культури відбудеться Всеукраїнський фестиваль "З піснею у серці – 18". На концерті чекають вокалістів України різних вікових категорій. Конкурсанти мають підготувати один твір, другий – за бажанням. Супер-приз фестивалю цього року - iPhone.
А вже о 12:00 полтавців запрошують на Перший фестиваль кави та кавоманів України Coffee Dvizh Fest, який відбудеться на третьому поверсі ТРЦ "Київ". Вхід для гостей фестивалю безкоштовний, організатори обіцяють дегустацію свіжої кави від виробника, майстер-класи та конкурси з подарунками, а також цікаві конкурси для наймолодших гостей.
А з 16:00 до 19:00 вперше у Полтаві проведуть шоу-спектакль для дітей "Тролльдень". Головні герої - Цветан і Розочка - аби врятувати дерево Тролів, відправляються в цікаву подорож, де знаходять нових друзів і долають складні перешкоди. Інтерактивний сюжет, сучасні ляльки та багато мильних бульбашок не залишать полтавців байдужими.
Програма розрахована для дітей від трьох до десяти років. Тривалість - одна година, малюкам до чотирьох років вхід безкоштовний в супроводі дорослого.
А ще з 13 по 14 жовтня у Полтаві готують сюрприз для фанатів екстремальних перегонів. На картодромі "Лтава" відбудеться фінальний етап LTAVAATTACKSERIES'18. Попередні 4 етапи глядачі могли бачити сильні і слабкі сторони пілотів та їх машин, та нарешті стануть відомі переможці, які приїздили у Полтаву з різних міст України, щоб змагатися, починаючи з квітня місяця. Також відбудеться PorscheAutumnCup – паралельній залік для власників автомобілів марки Porsche.
13 жовтня о 19:30 на Театральній площі готують презентацію спортивних автомобілів. А 14 жовтня о 12:00 полтавців запрошують урочисте відкриття фінального етапу змагань.
Неділя, 14 жовтня
14 жовтня о 09:00 у Полтаві проведуть Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко "Пісенні крила Чураївни".
Захід відбудеться в приміщенні Полтавської міської школи мистецтв "Мала Академія Мистецтв" імені Раїси Кириченко. А гала-концерт та церемонія нагородження переможців - о 17:00 в цьому ж приміщенні.
Вже о 18:00 полтавців чекають на перегляд вистави "Остання любов гетьмана" у Драматичному театрі імені Миколи Гоголя. Історична драма на дві дії – це першопрочитання п'єси Анатолія Крима, де "ожила" історія про видатного Івана Мазепу, про людей, які його оточували, звичаї, що трималися за часів його гетьманства, про його любов до Мотрі та до України.
А на завершення вихідних, о 20:00 у Полтаві відбудеться "ДДТ триб'ют шоу" у виконанні київської групи "Ток и Ветер". Всі бажаючі зможуть насолодитись якісною музикою у концерт-холі закладу "Вілла Крокодила" та згадати хіти, відомі ще з дитинства.
Вартість квитків – 100 гривень.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО