У Полтаві скасували результати тендеру на реконструкцію пляжу

Тендерна комісія після перевірки документів вирішила відхилити пропозицію переможця торгів

У Полтаві, після перевірки документів, тендерна комісія вирішила відхилити пропозицію переможця тендеру на реконструкцію благоустрою пляжу №3. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Причинами вказують те, що учасник не надав локальні кошториси, заявив про більший обсяг улаштування вирівнюючих шарів основи з піску та меншу кількість стяжних ременів, ніж просили у тендерній документації. А ще, замість вказаного замовником видалення дерев з діаметром стовбура 30-70 см, підприємство "Асфер груп" вказало 40-50 см.

Після цього комісія відхилила й пропозицію іншого учасника - ТОВ "Будівельна компанія "Енергосфера". Тут причинами послужило те, що фірма не зазначила в документах, на яких умовах працюють робітники (згідно штатного розкладу або трудового договору, або цивільно-правової угоди).

Так само цей учасник зазначив більший, ніж потрібно обсяг улаштування вирівнюючих шарів основи із піску, менший діаметр стовбурів дерев, які підлягають видаленню, меншу кількість стяжних ременів, тощо.

Таким чином, після відхилення всіх наявних пропозицій, тендерна комісія вирішила скасувати торги. Нову закупівлю на реконструкцію міського пляжу УЖКГ поки не оголошувало.

Нагадаємо, що Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому 23 квітня оголосило про проведення торгів на реконструкцію благоустрою зони відпочинку №3. Заявляли очікуваною вартістю робіт 14 115 806 грн.

Аукціон відбувся 11 травня і виграло в ньому полтавське ТОВ "Асфер груп" з пропозицією 13 996 730 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава