UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Полтаві від влади вимагають розширити вулицю Коряка біля "Маркетопта"

Відповідна електронна петиція з'явилася на сайті міськради

У Полтаві від влади вимагають розширити…

Сьогодні, 18 березня, на сайті Полтавської міськради з'явилася петиція до міської влади №309 "Розширення проїзджої частини вул. Дмитра Коряка (навпроти Облдержадміністрації та магазину "Маркетопт")", повідомляє Depo.Полтава.

"Ділянка дороги по вул. Дмитра Коряка (навпроти Облдержадміністрації, та магазину "Маркетопт") потребує реконструкція а саме розширення проїзджої частини. Це можна зробити за рахунок розширення орієнтовно на один метр стоянки біля будівлі ОДА. Це дозволить створити нормальні умови для проїзду, адже проїхати даним відрізком дороги майже неможливо, бо він занадто вузький, що спричиняє постійні затори. Прошу включити ділянку вулиці Дмитра Коряка (від перехрестя вул. Соборності до перехрестя вул. Зигіна ) до списку вулиць що підлягають ремонту у 2019-2020 рр", - пише автор петиції Сергій Педан.

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 28 лютого на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція, в якій мешканці околиць Полтави просять владу про відкриття аптек.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook