UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Полтаві відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

На комісії обговорили питання виконання законів з питань цивільного захисту, інвентаризацію споруд та заходи з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху

У Полтаві відбулося засідання комісії з…

22 лютого в Полтавській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Коло.

Очільники Полтавщини та голови територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту разом з керівниками міст та районів області обговорили питання виконання законів з питань цивільного захисту, інвентаризацію споруд та заходи з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху.

З питання підготовки до комплексної перевірки ДСНС виконання вимог законів та нормативних актів з питань цивільного захисту ОДА мав звітувати голова Служби Володимир Салогуб. Та через те, що сьогодні в нього день народження, на засідання він не з'явився. Замість нього доповідав начальник управління з питань цивільного захисту Віктор Стеблянко.

"В області створено 12 спеціалізованих служб. Наразі розроблені всі положення щодо цих спеціалізованих служб. З переважною більшістю ми вже все узгодили. Нагадаю про важливість евакуаційних заходів на прикладі Богданівки, Балаклеї та Калинівки, коли від 20 до 40 тисяч осіб потрібно було вивезти. У них були певні труднощі. Тому ми провели в області евакуаційну комісію, щоб на випадок якоїсь надзвичайної ситуації, щоб уникнути труднощів", - зазначив Стеблянко.

За словами Віктора Стеблянка, в населених пунктах, які розташовані на Дніпрі, будуть проведені спеціальні навчання, в межах яких буде проаналізовано транспорт передбачений для вивозу людей, буде оглянуто місця для евакуації.

В області вже проведено ряд заходів з перевірки станів цивільного захисту Полтавської ОДА, проте є й проблемні питання. Мова про впровадження нової системи оповіщення і несумісність її роботи одночасно зі старою. Крім того, у посадовців виникли проблеми з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд, адже в Полтавській області найбільша кількість таких облікованих споруд по Україні. Скаржилися також на відсутність нормативної бази щодо списання непридатних для використання споруд.

За минулий рік було інвентаризовано 32 захисні споруди в області. Із початку 2009 року - 771 споруду, що становить лише 55% від загальної кількості.

Щодо заходів протидії загрозам ускладнення дорожнього руху в зимовий період, заступник начальника Служби автодоріг в Полтавській області Анатолій Мягкохліб зазначив, що проблем з розчищенням доріг державного значення немає.

Піднімалося питання і вагового контролю на автодорогах Полтавщини. Адже перевантажений транспорт руйнує дорожнє покриття. Зокрема на цій проблемі наголосили представники Лохвиччини.

Нагадаємо, що для розвитку сільської медицини на Полтавщині виділили 165 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme