У Полтаві відбувся чемпіонат з кіокушинкай карате

У чемпіонаті з шинкіокушинкай брали участь діти та дорослі із семи регіонів України
Depo.
4 грудня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua
У Полтаві відбувся чемпіонат з кіокушинкай карате
У Полтаві відбувся чемпіонат з кіокушинкай карате

На татамі Головного управління Нацполіції Полтавщини свій рівень володіння бойовим мистецтвом Шинкіокушинкай карате продемонстрували 178 учасників, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу ГУ НП в Полтавській області.

У Полтаві відбувся чемпіонат з кіокушинкай карате - фото 1

Перший Чемпіонат Полтавської області з кіокушинкай карате відбувся в Спортивному комплексі поліції Полтавщини, керівництво якої бере традиційну участь в організації спортивних заходів серед молоді. У змаганнях взяли участь діти, юнаки та дорослі із семи регіонів України: міста Київ, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської області та Хмельниччини.

У Полтаві відбувся чемпіонат з кіокушинкай карате - фото 2

Від адміністрації Полтавської Обласної федерації "Кіокушин Карате" нагороди отримали не тільки учасники чемпіонату, але й і його незмінні "шефи" - керівництво Головного управління поліції Полтавської області, яке бере активну участь у розвитку і популяризації спорту.

У Полтаві відбувся чемпіонат з кіокушинкай карате - фото 3

У свою чергу від керівництва превентивної діяльності поліції області пам’ятні подарунки отримали два найменших учасники змагань: п’ятитирічні Ярослав Половинкін (боєць з Черкаської області) та Соня Григор’єва (представниця Хмельниччини). Святковий торт від Головного управління поліції Полтавщини дістався команді з Одещини, найчисленнішій за кількістю учасників.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".