У Полтаві також пролунав пісенний флешмоб. Співали українською

На Київському вокзалі Полтави заспівали українську пісню. До організації акції долучилася міськрада
Depo.
28 грудня 2016 12:26
ФОТО: depo.ua
У Полтаві також пролунав пісенний флешмоб. Співали українською
У Полтаві також пролунав пісенний флешмоб. Співали українською

Хвиля привокзальних пісенних флешмобів докотилася до Полтави. Ввечері 27 грудня на Київському вокзалі Полтави зібралися близько півсотні людей, які виконали українську пісню "Ой чий то кінь стоїть", повідомляє Depo.Полтава. Відео акції розмістив на своєму каналі Youtube користувач Олександр Демидович.

Учасники дійства заявили, що таким чином вони захотіли підтримати українську пісню та підняти настрій усім присутнім на вокзалі.

Зазначимо, що у Полтаві акцію організувала редакція газети "Полтавський вісник" (видання Полтавської міської ради) за підтримки студії народної творчості "Коза-Дереза".

Нагадаємо, що "вокзальний флешмоб", під час якого люди виконували пісні з радянських кінострічок, стартував з місяць тому і прокотився південними і східними обласними центрами України. До щонайменше двох флешмобів - на залізничних вокзалах Запоріжжя і Дніпра, доклали руки "опоблоківці". Більше того, "об'єднавчу" акцію радісно "підхопили" в окупованих Донецьку та Луганську, також до нього долучилися і на Росії на вокзалі в Москві, організатором якого стало православно-неофашистське угрупування СС, що підтримує тісні зв'язки з Гіркіним-Стрєлковим.

Суть проекту зводиться до відомої кремлівської тези "якщо ми співаємо одні пісні, значить, ми один народ". Разом з тим, путінський почин призвів до проведення подібних антифлешмобів. Так, репутацію запорізького вокзалу "рятували" піснею "Реве та стогне Дніпро широкий". У Кривому Розі провели патріотичний флешмоб "Кривбас Катюшу не співає!", натомість зірвали акцію "путінських хористів", та вирахували деяких його учасників, які засвітилися в антиукраїнських акціях 2014 року

В той же час подібний захід у Горішніх Плавнях на Полтавщині навіть не зміг розпочатися. На акцію завітали проукраїнськи налаштовані містяни, зокрема атошники, які зірвали флешмоб та облили любителів радянського минулого свинячою кров'ю. Також кремлівський флешмоб був зірваний у Павлограді у Дніпропетровській області.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".