У Полтаві замовили проект реставрації історичної будівлі, в якій розташоване Управління СБУ

За виконання проєкту ТОВ "Проектна фірма "АРАД" отримає 1 248 447 грн

14 серпня у Полтаві підписали угоду на розроблення науково-проєктної документації по об'єкту щодо реставрації адміністративної будівлі Служби безпеки України на вулиці Соборності, 39. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на PTV Полтавське Телебачення.

Замовником послуг є Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації. Договір уклали напряму з ТОВ "Проектна фірма "АРАД". За виконання проєкту підрядник отримає 1 248 447 грн. Проєкт реставрації фірма має виконати до 24 грудня 2019 року.

Нагадаємо, що Будинок Дворянського і Селянського банку, в якому зараз розташовується Управління СБУ в Полтавській області, – пам'ятка історії та архітектури у Полтаві. Банк споруджено у 1906-1909 роках інженером С. В. Носовим за проектом київського архітектора О. Кобелєва.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 13 серпня Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому уклало договір на капітальний ремонт тротуарів на вулиці Пушкіна. Ціна договору – 4 097 121 грн. Роботи планують зробити на відрізку довжиною близько 350 м, від вулиці Європейської до вулиці Гоголя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook