У Полтаві збираються реставрувати садибу Івана Котляревського
Підрядник має виконати перекриття будівель садиби до літа наступного року та надати гарантію, що нова покрівля простоїть без капітального ремонту мінімум 10 років
- Полтава
-
24 вересня 2020 14:06

У Полтаві найближчим часом розпочнуть реставрувати садибу українського письменника Івана Петровича Котляревського, яка розташована біля Соборного Майдану, передає Depo.Полтава із посиланням на "Урядовий кур’єр".
Реставрацію запланували ще кілька років тому, проте відбулася затримка. Треба було спершу розробити проєкт, відкоригувати проєктно-кошторисну документацію, визначитися з вартістю робіт, які потребують спеціальних знань та вміння. Тільки на перекриття даху меморіальної хати дерев’яними дощечками майстрам знадобиться не один місяць. За цю роботу не всяка будівельна організація візьметься. У конкурсі взяли участь всього дві будівельні компанії, які, до того ж, відмовилися зменшувати ціну за свою майбутню послугу. У підсумку влада домовилася з підрядником, який запросив меншу платню – близько 2 мільйонів гривень. Майже півмільйона гривень з цієї суми коштуватиме матеріал.
Згідно з домовленістю, підрядник повинен виконати перекриття будівель садиби до літа наступного року та надати гарантію, що нова покрівля простоїть без капітального ремонту мінімум 10 років. Окрім того, новий дах меморіальної хати автора безсмертної "Енеїди" матиме кілька типів утеплення та звукоізоляції, й матиме надійний захист від потрапляння в нього блискавиць.
Після того, як відреставрують цей об’єкт, такі ж роботи виконають у будівлі літературно-меморіального музею Котляревського на Першотравневому проспекті.
Нагадаємо, що колишній костел св. Франциска відреставрують.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА
- 10:30В Полтаві дрони атакували міський та обласний ТЦК: Є загиблі та поранені, - Сухопутні війська
- 09:40У Полтаві пролунав вибух — на місто рухалися "шахеди"
- 10:19Вночі неподалік Полтави зафіксували землетрус
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:39 Небезпека після обстрілу: Увесь Кременчук у небезпечних кульках - касетних боєприпасах (ФОТО) ФОТО
- 11:01 За ніч ППО знешкодила 260 повітряних цілей над Україною
- 08:49 Табуни "Кинджалів", "Іскандерів", "Калібрів" та "Шахедів" атакували цієї ночі Кременчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36 Оборонці неба цієї ночі збили 167 з 194 цілей
- 09:05Нічний жах на Полтавщині: Ворог атакував зі всього, чим міг
- 12:39У Полтаві Tesla влетіла у парковку: Постраждали люди і машини (ФОТО) ФОТО
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 22:28 Для захисту енергетики: В Україні розробляють нові дрони-перехоплювачі
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)