У Полтавській ОДА показали, як виглядатиме парк "Перемога" після реконструкції (ФОТО)

На території парку встановлять п'ять дитячих майданчиків, переоблаштують центральний вхід, демонтують старий фонтан, а також висадять нові дерева та кущі

У Полтавській ОДА на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини представили проект реконструкції парку "Перемога", який планують виконати наступного року. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

Проект передбачає реконструкцію верхньої частини парку – зон відпочинку та місць для проведення культурно-масових заходів. Представники Управління капітального будівництва міськради розповіли, що у парку планують встановити п'ять дитячих майданчиків, переоблаштувати центральний вхід, демонтувати старий фонтан та висадити нові дерева і кущі.

Передбачено також будівництво нового фонтану з чашею 9 метрів та нічною під світкою. Дитячі майданчики будуть оздоблені сучасним обладнанням та гумовим покриттям.

Щодо фінансування, то 50 тис. євро на реконструкцію виділить компанія німецьких партнерів, а ще стільки ж дадуть з міського бюджету.

Окрім того, у планах збудувати на території парку дитячу залізну дорогу з вокзалом, від якого курсуватиме потяг. Оновлять і оглядовий майданчик та встановлять підіймач. А ще в парку буде ретро зона для людей похилого віку та гостьовий майданчик для атракціонів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава