ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтавському ПТУ клопи закусали учнів

Працівники ПТУ підозрюють, що клопів в гуртожиток ПТУ навезли нелегальні мешканці - "дорожники"
Depo.
16 вересня 2015 15:29
ФОТО: depo.ua
У Полтавському ПТУ клопи закусали учнів
У Полтавському ПТУ клопи закусали учнів

У гуртожитку училища, що у Полтаві по вулиці Бірюзова, 64-а, сталася надзвичайна подія - клопи заїли учнів, що проживають там, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Про це місцевим журналістам анонімно повідомили працівники Полтавського ПТУ № 23. Вони просять не розголошувати про себе, бояться звільнення. Нині учнів відправили по домівках, для них навчання закінчилося. Тепер з клопами у гуртожитку боротиметься санепідемстанція.

Анонім розповів, що історія з клопами почалася, коли в гуртожиток нелегально поселили дорожників, які будують трасу Київ-Харків-Довжанський. Тепер евакуювали весь другий поверх.

Довідка: достовірно не доведено, що клопи здатні переносити захворювання. Тим не менш, не виняток можливість передачі ними організмів, які викликають туляремію, бруцельоз, віспу, гепатит B, туберкульоз, черевний тиф і сибірську виразку.

Найбільшої шкоди людям вони доставляють своїми укусами, позбавляючи нормального відпочинку і сну і знижуючи тим самим працездатність. Крім того, в деяких випадках укуси можуть призвести до шкірної висипки, алергії або призвести до психічної травми. Під час нападу клопи, на відміну від комарів, рідко залишаються на одній ділянці шкіри - замість цього вони переміщуються по ній, залишаючи "доріжку" з укусів. Відстань між укусами може досягати кількох сантиметрів. При зараженні приміщення можливо 500 і більше укусів за одну ніч.

Більше новин про життя регіону  читайте на Depo.Полтава.