ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Полтаву "спустити пар" з’їдуться найпотужніші автівки країни

У Полтаві відбудеться Другий етап чемпіонату України з автоспорту
Depo.
11 липня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
У Полтаву "спустити пар" з’їдуться найпотужніші автівки країни
У Полтаву "спустити пар" з’їдуться найпотужніші автівки країни

В Полтаві відбудеться Другий етап Чемпіонату України з Дрег-рейсингу. На участь в Чемпіонаті України вже зареєструвались відомі спортсмени та найпотужніші автомобілі - понад 1000 кінських сил, повідомляє Depo.Полтава.

Змагання пройдуть в форматі етапу Чемпіонату України з Дрег-рейсингу (класи: STREET AWD - повний привід, FWD - передній привід, RWD - задній привід та PRO AWD - повний привід, FWD - передній привід, RWD - задній привід) та національній гонці "Кубок Полтави" (класи: до 2000 см3, до 2500 см3, до 3500 см3, Unlim від 3500 см3 та Low car).

Як зазначив голова комітету з Дрег-рейсингу Автомобільної Федерації України Вадим Лисий, можливість взяти участь в змаганнях з автоспорту не тільки майстрам спорту, але і любителям (в рамках національної гонки "Кубок Полтави"), знижує ризик на дорогах загального користування та значно підвищує відповідальність автомобілістів, адже перевірити потужність своїх автомобілів та "спустити пар" зможуть усі бажаючі керманичі не на дорогах загального користування, а у спеціально відведених місцях, де висока швидкість не створює загрози всім учасникам дорожнього руху.

Де: в аеропорту м. Полтава (с. Супрунівка, вул. Київська, 2-є)
Коли:16 липня 2016 року о 13:00

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на