ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У сільраді на Полтавщині недорахували 107 тисяч гривень

Порушення у розпорядку бюджету виявила фінінспекція
Depo.
28 серпня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Працівники Миргородської об'єднаної державної фінансової інспекції під час ревізії виконання селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Гоголівської селищної ради встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 107,3 тис. грн. Така сума набігла за чотири роки роботи із 1 березня 2011 по 31 травня 2015 року, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ДФІ в Полтавській області.

Виявили, що сільрада недоотримала 21,9 тис. грн у загальний фонд бюджету, бо до спеціального фонду були зараховані надходження від орендної плати за майно спільної власності територіальних громад. Також, виявлено недоотримання 50,6 тис. грн загальним фондом селищного бюджету внаслідок того, що орендар землі сплачував за неї без урахування індексів інфляції.

Крім того, встановлено зайве нарахування та виплату заробітної плати працівникам за фактично не відпрацьований час, завищення вартості ремонтно-будівельних робіт тощо. За результатами контрольного заходу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках селищної ради та ініційовано застосування призупинення бюджетних асигнувань. На двох посадових осіб селищної ради складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.