ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Верховній Раді представили новообраного нардепа з Полтавщини

Руслан Богдан переміг на довиборах влітку цього року
Depo.
6 вересня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua
У Верховній Раді представили новообраного нардепа з Полтавщини
У Верховній Раді представили новообраного нардепа з Полтавщини

Сьогодні під час відкриття п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, новобраний нардеп від Полтавщини Руслан Богдан склав присягу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.

Нагадаємо, що він отримав перемогу на довиборах, які відбувалися в області 17 липня.

"Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників", - сказав Богдан з трибуни Верховної Ради.

Біографічна довідка: Богдан Руслан Дмитрович (нар. 28 січня 1972, м. Київ) - український політик, народний депутат України,підприємець, експерт з питань енергетики.

Навчався у середній школі № 234 міста Києва. З 1987 року - навчався у Київському Суворовському військовому училищі, спеціальність "військова підготовка". У 1992–1997 роках навчався в Українському державному університеті фізичного виховання та спорту за спеціальністю "фізичне виховання". У 1996–2000 роках студент Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка, спеціальність "економіка". У 2008 закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність "геологія нафти і газу".

Одружений, має сина та дочку.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на