Учасникам Олімпіади-2016 з Полтавщини подарували квартири

Ключі від помешкань вручала місцева влада
Depo.
1 листопада 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
Учасникам Олімпіади-2016 з Полтавщини подарували квартири
Учасникам Олімпіади-2016 з Полтавщини подарували квартири

В очікуванні новосілля та в передчутті тренувальних зборів веслувальники Дмитро Янчук та Павло Алтухов із Горішніх Плавнів. Спортсмени вже завершили свій відпочинок після літніх Ігор у Ріо-де-Жанейро та скоро розпочнуть підготовку до відповідальних змагань, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Лтаву".

Під час перебування в Горішніх Плавнях міський голова Дмитро Биков показав житло, яке влада виділила олімпійцям. Перед початком першого тренувального збору наші спортсмени побували на зустрічі з міським головою Дмитром Биковим та секретарем міської ради Сергієм Доротою. Тренер бронзових призерів Олімпіади-2016 Дмитра Янчука та Тараса Міщука - Микола Мацапура поділився з очільником міста планами підготовки олімпійців-веслувальників до подальших відповідальних змагань. Туреччина, Болгарія та Україна - така географія очікує на спортсменів під час підготовчих зборів  протягом півріччя.

Міський голова Дмитро Биков розповів про ситуацію з квартирами, які міська рада виділила спортсменам за досягнення на літніх Іграх-2016.Зараз в квартирах на повний хід йде ремонт, а також триває процедура оформлення документів.

Обидва олімпійці з нетерпінням чекають, коли зможуть оселитися у нових квартирах. Секретар міської ради Сергій Дорота запросив спортсменів подивитися, як йде ремонт у одній із квартир. Вперше у своій майбутній оселі побував бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Дмитро Янчук. 

Дмитро Янчук отримав трикімнатну квартиру за адресою Першопрохідців п`ять. Квартира медаліста Олімпіади у Ріо-де-Жанейро розташована на п`ятому  поверсі. З балкону однієї із кімнат навіть можна побачити затоку Барбара, де тренуються юні веслувальники нашого міста - потенційні олімпійці. 

У майбутній квартирі Павла Алтухова зараз у розпалі реконструкція та ремонт. Своє житло спортсмен зможе побачити пізніше. Секретар міської ради Сергій Дорота повідомив, що наші веслувальники до кінця року зможуть оселитися у своїх квартирах.

Павло Алтухов та Дмитро Янчук запевнили, як тільки заселяться у квартири та отримають прописку нашого міста зможуть набагато частіше тут тренуватися, спілкуватися зі своїми друзями та ділитися досвідом з юними спортсменами.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці