Учасники бойових дій, педагоги і довгожителі: Влада виділила кошти для соціально незахищених полтавців

Члени виконкому Полтавської міськради розподілили кошти за Програмою соціального забезпечення та соцзахисту населення "Турбота" на 2019 рік

Учасники бойових дій, педагоги і довгожи…

Сьогодні, 9 жовтня, на засіданні виконкому Полтавської міської ради ухвалили рішення про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соцзахисту населення Полтави "Турбота" на 2019 рік, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами начальниці управління соціального розвитку Наталії Бондаренко, загальна сума, передбачена на фінансування Програми – 564 872 грн. З міського бюджету розподілять кошти на:

– виплату матеріальної допомоги особистими зверненнями полтавців на загальну суму 400 000 грн;
– одноразову матеріальну допомогу семи учасникам бойових дій на загальну суму 7 000 грн;
– матеріальну допомогу з нагоди Дня працівників освіти (по 700 грн 165-и педагогам) на загальну суму 115 500;
– одноразову матеріальну допомогу трьом батькам для реабілітації у ТзОВ "Міжнародна клініка відновного лікування" у Трускавці на загальну суму майже 40 000 грн;
– одноразову матеріальну допомогу до Дня народження особі, якій у жовтні 2019 року виповнюється 100 років, в розмірі 2 000 грн.

ВІДЕО/ Depo.Полтава 

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 9 жовтня ухвалили рішення "Про заохочення полтавських спортсменів".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook