Уникнути потопів: Як у Кременчуці готуються до інтенсивного сніготанення

Місцями найбільшої ймовірності потопів є мікрорайон  Петрівка, провулок Чигиринський, провулок Солдатський, вулиця Салганна і декілька вулиць в центральній частині Кременчука

У Кременчуці під час засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наголосили, що всі комунальні підприємства та об'єкти господарювання іншої форми власності мають бути на поготові до можливого інтенсивного сніготанення. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

Рятувальники наголосили, що впродовж січня та лютого місяців поточного року в місті випала значна кількість снігу, тож за плюсової температури повітря може розпочатись підтоплення окремих територій, а й можливо виникнення паводку.

У Кременчуці відповідно до географічних особливостей є декілька ділянок, які можуть бути підтопленими талими водами, а саме: мікрорайон Петрівка (кілька вулиць), провулок Чигиринський, провулок Солдатський, вулиця Салганна, а також кілька вулиць в центральних частинах право та лівобережжя Кременчука. Внаслідок активного танення снігу в мікрорайоні Лашків, Чередників, Третього Занасипу, також може спостерігатися таке природне явище, як підняття ґрунтових вод, тощо.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко доручив керівникам комунальних підприємств і управляючих компаній оперативно реагувати на звернення жителів щодо підтоплення їх приватних садиб і житлових забудов. На такі місця направляти спеціалізовану техніку та максимально швидко проводити відкачку сезонної води.

Окрім того, в період танення снігу комунальники мають проводити систематичний моніторинг технічного стану з подальшим розчищенням об'єктів міської водоприймальної мережі, щоб не допускати накопичення талих вод на автомагістралях. У разі руйнування дорожнього покриття талими водами організовувати оперативний дорожній ремонт. У міськраді запевнили, що рятувальники і департамент ЖКГ міста станом на 11 лютого готові до відкачування та відводу сезонних вод.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава